Kolejny Harry Potter trafi na smartfony

Firma Jam City potwierdziła rozpoczęcie prac nad mobilnymi przygodami Harry Pottera. Gra Harry Potter: Hogwarts Mystery, pojawi się na smartfony w przyszłym roku.

Niedawno informowałem, że twórcy gry Pokemon Go, pracują nad nową grą mobilną o przygodach Harry Pottera. Nowa produkcja ma działać podobnie jak największy hit Niantic Labs i wykorzystywać technologię rzeczywistości rozszerzonej.

Nie będzie to jednak jedyna gra mobilna opowiadająca o przygodach najbardziej znanego czarodzieja, która w najbliższym czasie trafi na rynek. Studio Jam City również pracuje nad nową produkcją bazującą na popularnej powieści, która nosi tytuł Harry Potter: Hogwarts Mystery. Można się jej spodziewać w przyszłym roku, choć jeszcze nie wiadomo dokładnie w której połowie.

Warto nadmienić, że Jam City ma już na swym koncie grę Futurama: Worlds of Tomorrow bazującą na kultowej kresówce, zaś jej nowy projekt należy do gatunku RPG. Tytuł pozwoli graczom stworzyć własnego bohatera i wcielić się w ucznia magicznej szkoły, przeżywając przy tym mnóstwo przygód.

Szczegóły fabuły są na razie owiane tajemnicą, ale miejmy nadzieję, że twórcy wkrótce uchylą jej rąbka. A jeśli nie macie co robić w zimowe wieczory i chcecie kupić jakąś nowość na peceta, to zapraszam na tę stronę. Znajdziecie tam szeroki wybór gier z różnych gatunków, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Harry Potter

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...