Tylne logo iPhona 6 będzie podświetlane?

W sieci każdego dnia pojawiają się plotki sugerujące ostateczny kształt i funkcjonalność iPhona 6, który już jesienią bieżącego roku wejdzie do sprzedaży. Najnowsze doniesienia mówią o podświetlanym logotypie z tyłu obudowy, który będzie powiadamiał o wiadomościach tekstowych czy emailach.

W internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające rzekomo tylny panel obudowy iPhona 6. Jak widać na załączonym obrazku, w jednym miejscu zainstalowano plastikową osłonkę skrywającą otwór znajdujący się w obudowie. To ponoć ma być element podświetlanego logotypu, który nie będzie jednak pełnił ozdobnej funkcji, jak logotypy w Macach.

W tym wypadku będzie on bardziej użyteczny, gdyż ponoć ma błyskać w przypadku gdybyśmy otrzymali nową wiadomość tekstową, lub emaila. Istnieje też inna teoria wyjaśniająca przeznaczenie tego elementu, która mówi, iż może to być moduł NFC. Apple nigdy wcześniej nie instalowało w iPhonach tej popularnej technologii, a mówi się o planach koncernu dotyczących bezstykowych płatności, więc to byłoby całkiem logiczne. Metal blokowałby sygnał, więc dlatego wycięto w nim dziurę przesłoniętą plastikiem.

Niestety to tylko plotki i tak naprawdę nie wiadomo nawet, czy widoczny na zdjęciu panel faktycznie pochodzi od iPhona 6.

Źródło: Uswitch.com

You may also like...