Ulefone Armor 2 w ekstremalnym teście

Firma Ulefone pokazuje jak solidny jest jej najnowszy smartfon Ulefone Armor 2. Producent zaprezentował jego wytrzymałość na ekstremalne temperatury.

Tak zwane pancerne smartfony cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, więc producenci wprowadzają do sprzedaży kolejne modele. Jednym z najnowszych jest Ulefone Armor 2.

Smartfon pojawi się w sprzedaży już 28 sierpnia i w chińskich sklepach będzie go można dostać za 259,99 dolarów. Zważywszy na możliwości telefonu, nie jest to wygórowana cena.

Urządzenie będzie mieć 5-caowy ekran Full HD, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P25, a także 6 GB RAm oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Producent wyposaży go również w czytnik linii papilarnych, a także 16 MP tylny aparat i 13 MP przedni. Bateria ma pojemność aż 4700 mAh.

Oczywiście w takim sprzęcie najważniejsza jest wytrzymałość. Producent postanowił więc pokazać jak solidny jest to sprzęt i jak łatwo znosi ekstremalne temperatury. Zamroził urządzenie w bloku lodu, a także wrzucił go na patelnię do podgrzewanej wody, w której telefon przetrwał bez żadnego uszczerbku.

Mamy więc pewność, że jest to idealne narzędzie do pracy, które będzie działać zarówno w upalne letnie dni, jak i podczas mroźnej zimy.

Ulefone Armor 2

Źródło: Youtube.com

You may also like...