Uwolnij Moc – nowa edycja komputerów w obudowach typu SFF z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX już w Polsce

Komputery w obudowach Small Form Factor (SFF) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzętu dla graczy. Wyposażone w karty graficzne GeForce GTX zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia w grach komputerowych – niesamowitą szybkość i wydajność oraz ciche działanie – a wszystko to zamknięte w świetnie wykonanej obudowie.

Limitowana edycja komputerów SFF bazuje na legendarnej obudowie BitFenix Phenom (format Micro-ATX), w której boczne panele ozdobiono tłoczonym „szponem” GeForce GTX. Łącząc w sobie elegancki i nowoczesny wygląd z niesamowitą elastycznością w zakresie funkcjonalności, obudowa ta idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Dzięki zastosowaniu w komputerach kart graficznych GeForce GTX, gracze podczas zabawy mogą korzystać z programu GeForce ShadowPlay. Ta darmowa, szybka i łatwa w obsłudze aplikacja jest częścią pakietu GeForce Experience i służy do nagrywania filmów z gier, umożliwiając graczom zachowanie najwspanialszych momentów i dzielenie się nimi ze światem (dostępna jest m.in. funkcja bezpośredniej transmisji w jakości HD za pośrednictwem serwisu Twitch).

Źródło: Gammapr.pl

You may also like...