TENAA zapowiada nową wersję Vivo NEX Dual Display. Będzie słabsza i tańsza

Vivo przygotowuje kolejną wersję Vivo NEX Dual Display. Baza danych TENAA wskazuje, że smartfon będzie słabszy i zapewne tańszy od swego pierwowzoru.

W zeszłym miesiącu do sprzedaży trafił Vivo NEX Dual Display, pierwszy smartfon Vivo wyposażony nie tylko w dwa wyświetlacze, ale też 10 GB pamięci RAM. To flagowy model posiadający mocne podzespoły, a przez to kosztujący dość sporo. Producent postanowił więc przygotować zupełnie nowy wariant swego sprzętu, który będzie słabszy i tym samym bardziej przystępny cenowo.

Nowy model pojawił się w bazie danych TENAA, co pozwoliło nam zapoznać się z jego oficjalną specyfikacją techniczną. Nadchodzący smartfon również będzie dysponował dwoma wyświetlaczami. Pierwszy panel OLED ma 5,49″ i rozdzielczość 1080 x 1920 pikseli. Drugi dysponuje 6,39″ matrycą AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli.

Inne jest natomiast serce smartfona. Standardowy wariant ma bardzo mocnego Snapdragona 845, jednakże nowa wersja dostanie odrobinę słabszy procesor. Pod maskę trafi ośmiordzeniowy Snapdragon 710 taktowany zegarem 2,2 GHz. Układ będzie połączony z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej, której jednak nie da się rozszerzyć.

Inne są również parametry kamer. Standardowy model posiada potrójny aparat składający się z 12 MP + 2 MP + ToF. W nowej wersji nie znajdziemy już sensora ToF, choć nadal będzie to potrójna kamera. Zestaw ma się składać z 12 MP + 13 MP + 2 MP sensorów. W wyświetlaczach nadal pozostaną natomiast czytniki odcisków palców, zaś bateria będzie mieć pojemność 3425 mAh. Zarządzeniem pracą telefonu zajmie się z kolei Android 9.0 Pie.

Obudowa smartfona będzie mieć wymiary 157.19 x 75.3 x 8.09 mm, natomiast jego masa wyniesie 200,19 gramów. Sprzęt początkowo dostępny będzie tylko w kolorze złotym, ale na razie nie wiemy kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Vivo NEX Dual Display

Źródło: Tenaa.com

You may also like...