Vivo X20 Plus UD zadebiutuje już 25 stycznia

Za kilka dni do sklepów powinien trafić smartfon Vivo X20 Plus UD. Będzie to pierwszy model chińskiej firmy, posiadający czytnik odcisków palców zintegrowany z wyświetlaczem.

Kilka miesięcy temu Synaptics zaprezentował produkcyjny model czytnika odcisków palców, zaprojektowany do instalacji w wyświetlaczu telefonu. Vivo ogłosiło wówczas, że jako pierwsze wprowadzi na rynek sprzęt z tą technologią. I wygląda na to, że w przyszłym tygodniu spełni tę obietnicę.

Kilka dni temu w bazie chińskiego TENAA pojawił się model Vivo X20 Plus UD, a teraz udało nam się poznać jego cenę. Sprzęt, który do chińskich sklepów trafi już 25 stycznia, będzie kosztował w przeliczeniu 510 euro. To niemało, jak na model ze średniej półki.

Smartfon zostanie wyposażony w 6,43-calowy ekran AMOLED o proporcjach 18:9. To właśnie w nim zostanie zainstalowany czytnik odcisków palców, który w przypadku poprzedniego modelu X20 Plus znajdował się na tylnym panelu. Pod maską smartfona znajdziemy także Snapdragona 660 z 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Główny aparat jest podwójny i wyposażony w sensory 12 MP oraz 5 MP, zaś przedni ma 12 MP matrycę z przysłoną f/2.0. Bateria oferuje natomiast pojemność 3800 mAh.

Vivo X20 Plus UD

Vivo X20 Plus UD

Źródło: Twtter.com

You may also like...