Nowoczesny Vivo X21 UD trafi na inne rynki

Dostępny dotąd tylko w Chinach smartfon Vivo X21 UD, trafi również na inne rynki. Na razie można go kupić w Singapurze, ale w niedalekiej przyszłości będzie dostępny także w innych krajach.

W marcu tego roku pojawi się w sprzedaży nowy smartfon Vivo X21 UD, model ze średniej półki wyposażony w czytnik odcisków palców zintegrowany z wyświetlaczem. Dotychczas był on jednak dostępny tylko w Chinach, ale producent zdecydował udostępnić go także na innych rynkach.

Aktualnie można zakupić w Singapurze, gdzie pojawił się w ten weekend, ale w planach są także inne kraje. Producent na razie nie potwierdza na jakich rynkach będzie go sprzedawać, ale możemy liczyć na to, że prędzej czy później trafi również do Europy.

Przypomnę, że Vivo X21 UD to model ze średniej półki. Smartfon prezentuje się bardzo stylowo dzięki aluminiowej obudowie, pokrytej z przodu szkłem. Wyposażono go w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,28″ i rozdzielczości 2160×1080 pikseli, który zajmuje 85,2% powierzchni przedniego panelu. Pod maską siedzi Snapdragon 660 z 6 GB RAM, natomiast pamięci użytkowej jest aż 128 GB z możliwością jej rozszerzenia.

Zdjęcia możemy wykonywać podwójnym aparatem głównym z 12 MP i 5 MP matrycą, wyposażonym w HDR, wykrywanie twarzy oraz nagrywanie wideo w Full HD. Przedni aparat ma 12 MP. Systemem operacyjnym jest Android 8.1 Oreo, zaś energii do pracy dostarcza bateria 3200 mAh.

Vivo X21 UD

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...