Android Oreo trafił na Huawei Mate SE

Do listy smartfonów posiadających już Androida 8.0 Oreo, możemy dodać model Huawei Mate SE. Telefon wprowadzony na rynek w marcu zeszłego roku jest lekko ulepszoną wersją modelu Honor 7X, który także dostał już nowy system.

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba smartfonów, które mogą się pochwalić otrzymaniem Androida 8.0 Oreo. Huawei rozpoczęło bowiem dystrybucję aktualizacji dla modelu Huawei Mate SE, który na rynku jest od nieco ponad roku.

Aktualizacja jest dość sporych rozmiarów, gdyż waży aż 2,4 GB. Musimy więc pamiętać, by ściągać ją przez WiFi, aby nie zużyć w dużym stopniu posiadanego pakietu danych. Przynosi jednak wszystkie funkcje, których możemy oczekiwać po Oreo. Spośród nich wymienić można m.in., obraz w obrazie, usprawnienia systemu powiadomień itp.

Oprócz tego aktualizacja integruje smartfon z platformą LinkedIn, umożliwia podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth w tym samym czasie oraz dodaje odblokowanie sprzętu twarzą. Dostarcza również najnowszą wersję firmowego interfejsu użytkownika EMUI 8.0, która oczywiście posiada własne funkcje podnoszące komfort użytkowania smartfona.

Huawei Mate SE

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...