vivo X23 zadebiutuje na rynku już po wakacjach

Vivi podało wreszcie oficjalną datę premiery swego najnowszego smartfona vivo X23. Nowy model trafi do sprzedaży już 6 września, choć nie wiadomo na razie w jakiej cenie.

Od paru tygodni poznajemy kolejne szczegóły techniczne najnowszego smartfona Vivo. A już za kilka dni będziemy mogli osobiście przekonać się co oferuje, gdyż producent podał właśnie jego oficjalną datę rynkowej premiery.

W chińskich mediach społecznościowych firma ujawniła, że vivo X23 trafi do sprzedaży już 6 września. Smartfon zaoferuje nie tylko ciekawą specyfikację techniczną, ale też wiele nowinek. Producent potwierdził bowiem, że znajdziemy w nim czwartą generację czytnika linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem. Nowy element będzie znacznie szybszy i dokładniejszy od czytnika instalowanego w poprzednim sprzęcie tej firmy.

Oczywiście nowy czytnik to nie jedyne zmiany, jakie wprowadzi producent. W porównaniu do modelu vivo X21, nowy sprzęt otrzyma m.in., mniejszy notch, w którym znajdzie się kamera do selfie. Natomiast głośnik zostanie wkomponowany w nieco grubszą górną ramkę.

Jeśli chodzi o specyfikację, to jeszcze dokładnie nie wiadomo jakie wyposażenie otrzyma nowy smartfon. Geekbench sugeruje bowiem, że vivo X23 otrzyma Snapdragona 710 z 8 GB RAM. Jednakże jeden z chińskich benchmarków twierdzi jednak inaczej i uważa, że procesorem będzie Snapdragon 670 z 6 GB RAM. Wyświetlacz będzie mieć natomiast proporcje 19,5:9 oraz rozdzielczość Full HD+, zaś główna kamera ma być podwójna i dysponować sensorami 12 MP + 5 MP. Kamera będzie też obsługiwana przez SI, która zajmie się analizą ekspozycji oraz dobierze odpowiednie ustawienia, by zapewnić jak najlepszą jakość zdjęcia.

Wciąż nie wiemy jednak ile nowy smartfon będzie kosztował. Na szczęście premiera już za pasem, więc wkrótce się tego dowiemy.

vivo X23

Źródło: Weibo.com

You may also like...