LG V40 ThinQ pokazuje obudowę na najnowszych renderach

#OnLeaks wspólnie z witryną Slashleaks zaprezentowali rendery nadchodzącego LG V40 ThinQ. Możemy dzięki nimi zobaczyć jak prezentuje się nowy flagowiec LG.

Walka w segmencie flagowych urządzeń jest bardzo zaciekła i każdy producent liczy na to, że jego sprzęt zainteresuje klientów bardziej niż konkurencja. Taką nadzieję ma również LG Electronics, które od pewnego czasu pracuje nad modelem LG V40 ThinQ. Dzięki najnowszym renderom możemy już teraz zobaczyć jak nowy sprzęt się prezentuje.

Rendery powstały na podstawie rysunków CAD wygrzebanych w sieci, a stworzyli je wspólnie @OnLeaks oraz witryna Slashleaks. Smartfon zadebiutuje prawdopodobnie podczas nadchodzących targów IFA 2018, ale już teraz możemy uzyskać ogólne pojęcie o jego wyglądzie.

Wymiary nowego flagowca wynoszą 158.8 x 75.8 x 7.8 mm, a więc jest on trochę większy od poprzednika czyli V35, który miał wymiary 151.7 x 75.4 x 7.3 mm. Jest to oczywiście spowodowane zamontowaniem w sprzęcie znacznie większego wyświetlacza, który ma 6,3″ i rozdzielczość aż 3120 x 1440 pikseli. Będzie to więc największy ekran ze wszystkich urządzeń mobilnych oferowanych przez koreańskiego producenta.

LG V40 ThinQ zaoferuje również Snapdragona 845, gniazdo słuchawkowe, złącze USB-C oraz głośnik umieszczony w dolnej części obudowy. Dostanie też potrójna kamerę oraz wiele innych bajerów, które z pewnością zainteresują klientów. Cena i dostępność nowego modelu na razie nie są znane, ale te informacje uzyskamy już za kilka dni, gdy rozpoczną się targi w Berlinie.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...