Vivo Xplay 5 z 6 GB RAM

LG i Samsung zaprezentowały już swe flagowe modele smartfonów na ten rok, a teraz czas na chińskich producentów, którzy dostarczają równie interesujące modele, oferując je w bardzo przystępnych cenach. Udało nam się właśnie poznać częściową specyfikację Vivo Xplay 5.

Vivo Xplay 5 będzie kolejnym smartfonem, który funkcjonować w oparciu o najnowszy procesor Snapdragon 820, opracowany przez inżynierów Qualcomma, ten sam który znajdzie się na pokładzie Galaxy S7 oraz LG G5. Smartfon prawdopodobnie otrzyma również 6 GB RAM, tak jak Samsung Galaxy Note 6, co powinno znacznie usprawnić pracę aplikacji, szczególnie w przypadku wielozadaniowości.Nieoficjalnie mówi się też, że zostanie wyposażony w 6″ ekran dotykowy o rozdzielczości 2K, który wzorem Samsunga Galaxy S6 Edge Plus będzie zakrzywiony na obu krawędziach. Na zdjęciach widać, że na krawędzi wyświetlacza będzie można zobaczyć godzinę, poziom naładowania baterii oraz powiadomienia, ale nie wiadomo czy jego funkcjonalność ograniczy się tylko do tych elementów, czy też zostanie w jakiś sposób rozszerzona.

Na razie to wszystko co wiemy na temat Vivo Xplay 5, ale poniższe zdjęcia przedstawiają bardzo nowoczesne wzornictwo, więc jeśli sprzęt będzie jeszcze dostępny w odpowiednio niskiej cenie, to na pewno znajdzie wielu nabywców.

Źródło: Weibo.comYou may also like...