vivo Y95 pokazany na zdjęciach. To kolejny smartfon ze Snapdragonem 439

Vivo szykuje nam kolejny smartfon wyposażony w najnowszego Snapdragona 439. Model vivo Y95 posiada całkiem interesującą specyfikację techniczną i nowoczesny wygląd.

Kilka tygodni temu firma Vivo zaprezentowała nam budżetowy model vivo Y93, będący pierwszym smartfonem posiadającym na pokładzie Snapdragona 439. Sprzęt dostępny jest w cenie zaledwie 190 euro i oferuje niezłą specyfikację techniczną z 4 GB pamięci RAM oraz baterią 4030 mAh.

Teraz producent przygotowuje nieco droższą i lepiej wyposażoną wersję wspomnianego sprzętu, która nazywa się vivo Y95. Jego specyfikacja jest bardzo podobna, ale wyposażenie odrobinę lepsze.

Telefon posiada m.in., czytnik odcisków palców zlokalizowany na tylnym panelu. Wyposażono go również w 6,22″ wyświetlacz z niewielkim notchem w kształcie kropli wody. Jest to ekran nazwany przez producenta Halo FullView Display posiadający proporcje 19:9, a jego rozdzielczość wynosi HD+. Oczywiście oprócz wspomnianego Snapdragona 439 oraz 4 GB RAM, oferuje też 64 GB pamięci użytkowej, rozszerzalnej kartą microSD.

Na tylnym panelu, oprócz wspomnianego czytnika, znajdziemy również podwójną kamerę z matrycami 13 MP + 2 MP. Natomiast przednia kamera umieszczona w niewielkim notchu ma aż 20 MP matrycę. Bateria podobnie jak w poprzedniku, dysponuje pojemnością 4030 mAh.

Funkcjonalność smartfonowi zapewnia system Funtouch OS, bazujący na Androidzie Oreo. To trochę dziwne, gdyż producent dla innych modeli udostępnił już Androida Pie, więc nie wiadomo dlaczego nie dostał go również vivo Y95. Na chwilę obecną cena smartfona nie jest znana.

Na poniższych zdjęciach udostępnionych przez witrynę Androidpure, możemy zobaczyć jak wygląda nowy produkt.

vivo Y95

vivo Y95

vivo Y95

Źródło: Androidpure.com

You may also like...