W Galaxy Note 10 nie zapiszemy zdjęć na karcie microSD

Najnowsze wieści sugerują, że w Galaxy Note 10 nie zapiszemy zdjęć i filmów na karcie microSD. Nowy smartfon nie posiada bowiem wbudowanego ich czytnika.

Do oficjalnej premiery Samsunga Galaxy Note 10 pozostało już tylko parę tygodni. Jego prezentacja odbędzie się prawdopodobnie 7 sierpnia, natomiast do sprzedaży trafi pod koniec przyszłego miesiąca. Tymczasem udało nam się poznać kolejny szczegół techniczny nowego sprzętu, który nie każdemu się spodoba.

Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że smartfon nie będzie miał na wyposażeniu czytnika kart pamięci. Tak twierdzi Max Weinbach z XDA Developers. Chodzi tu o standardową wersję tego modelu nie zaś wariant Pro, który będzie miał slot na kartę pamięci. Co ciekawe, czytnika kart pamięci prawdopdoobnie nie będzie miał również Galaxy S11.

Przy okazji wyjaśniła się również kwestia gniazda słuchawkowego nowego modelu. Na wcześniejszych renderach widzieliśmy takie gniazdo, więc można było sądzić, że producent je zainstaluje. Tymczasem okazało się, że grafiki były fałszywkami przygotowanymi przez producenta. Samsung chciał w ten sposób wprowadzić zamęt, by ukryć faktyczne wyposażenie nadchodzącego modelu.

Krótko mówiąc, nowy flagowiec nie będzie miał gniazda do standardowych słuchawek. Jego przyszły nabywca powinien więc kupić przejściówkę, by móc podłączyć przewodowe słuchawki, lub przestawić się na ich bezprzewodową wersję.

Galaxy Note 10

Źródło: Twitter.com

You may also like...