Wacom pokazał rysiki dla iOS i Windowsa

Firma Wacom pokazała nowe modele rysików, przeznaczonych dla urządzeń na platformie iOS oraz Windows. Pierwszy z nich nazywa się Bamboo Sketch, zaś drugi Bamboo Ink.

Duże tablety oraz niektóre smartfony są urządzeniami, które ciężko byłoby obsługiwać bez rysika. Szczególnie jeśli używamy tego sprzętu do szkicowania lub robienia notatek. Jednym z najbardziej znanych producentów takich akcesoriów jest firma Wacom, która pokazała dwa nowe modele.

Pierwszy z nich nazywa się Bamboo Sketch i przeznaczony jest do sprzętu na platformie iOS. Posiada wymienne końcówki i do łączenia się z iPadem oraz iPhonem wykorzystuje technologię Bluetooth. Producent zapewnia, że wbudowana bateria na jednym ładowaniu będzie działać do 15 godzin, zaś złącze USB umożliwia jej szybkie naładowanie.

Bamboo Ink to rysik przeznaczony do sprzętu na platformie Windows. Może być wykorzystywany do pisania lub szkicowania i posiada trzy końcówki o różnym poziomie twardości. Rysik rozpoznaje 4000 poziomów nacisku, więc może być niezłą konkurencją dla Surface Pen.

Oba modele rysików na amerykańskim rynku pojawią się w przyszłym miesiącu i będą kosztować 79,95 dolarów.

Bamboo Sketch

Bamboo Sketch

Źródło: Softpedia.com

You may also like...