Na premierę LG V40 ThinQ poczekamy do jesieni

Według koreańskich źródeł, premiera LG V40 ThinQ odbędzie się w już październiku. Producent chce w ten sposób wyprzedzić tegoroczne modele iPhone’ów.

LG Electronics przygotowuje się do premiery swego najnowszego flagowca z serii V. Nie jest to zadanie łatwe, gdyż w drugiej połowie roku pojawią się oczekiwane modele największych koncernów. Z jednej strony jest bowiem Galaxy Note 9 Samsunga, który trafi do sklepów 24 sierpnia. Z drugiej strony są nowe modele iPhone’ów, których premiera odbędzie się pod koniec października.

Koreański gigant miał więc spory problem z wyborem terminu premiery LG V40 ThinQ. Uznał jednak, że najlepiej będzie gdy sprzęt zadebiutuje na początku października. Dzięki temu flagowiec pojawi się w sklepach przed nową generacją sprzętu Apple, co pozwoli nieco umocnić jego pozycję. Informacja jest już w niemal pewna, gdyż została potwierdzona przez przedstawiciela jednego z południowokoreańskich operatorów telekomunikacyjnych.

Oczywiście prezentacja nowego sprzętu odbędzie się nieco wcześniej. Nie będą to jednak targi elektroniki IFA 2018. LG pokaże nowy model po ich zakończeniu na swej własnej konferencji, która odbędzie się w połowie września.

Szczegóły techniczne nowego sprzętu nie są jeszcze znane. Według nieoficjalnych przecieków, może on jednak otrzymać potrójną kamerę tylną oraz podwójną przednią. Można też śmiało założyć, że dostanie Snapdragona 835.

LG V40 ThinQ

Źródło: Etnews.com

You may also like...