WalkingPad S1: kompaktowa bieżnia dla ćwiczących w domu

Biegać możemy nie tylko na świeżym powietrzu, ale również w domu. Umożliwi nam to domowa bieżnia WalkingPad S1, którą dostaniemy na platformie Indiegogo.

COVID-19 sprawił, że w ostatnim czasie wiele osób bardzo rzadko wychodziło z domu. Dbanie w takich warunkach o kondycję fizyczną nie jest bynajmniej łatwe. Szczególnie że siłownie były długo zamknięte, a bieganie w lasach było zakazane. Obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej, gdyż siłownie już działają, lecz wiele osób woli zachować ostrożność i jeszcze przez jakiś czas je omijać.

WalkingPad S1 – biegajmy w domu

Jak w takim razie biegać, unikając przy tym osób postronnych? Nie jest to wcale takie trudne, jeśli mamy odrobinę gotówki, gdyż możemy sobie sprawić własną bieżnię. Kiedyś był to sprzęt duży, głośny i dość ciężki, więc ćwiczenie na nim w domu nie należało do przyjemnych. Dzięki nowoczesnej technologii współczesny sprzęt do ćwiczeń wygląda zupełnie inaczej, a najlepszym tego przykładem jest WalkingPad S1.

WalkingPad S1

Jest to kolejna generacja bieżni, pozwalającej biegać w domu. W porównaniu do swego poprzednika jest o niemal 10 kg lżejsza, zajmuje dużo mniej miejsca oraz jest cichsza. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących ćwiczyć w domu, a jednocześnie dbających o sąsiadów.

Wymiary urządzenia wynoszą 82,5 x 51,8 x 14 cm, zaś łączna masa to 27,8 kg. Pas transmisyjny po którym biegamy wykonano natomiast z materiału EVA, zapewniającego lepszą przyczepność i zmniejszającego wpływ na nasze kolana. Dzięki małym rozmiarom, przechowywanie urządzenia jest bardzo łatwe. Można go bowiem złożyć na pół i np. włożyć pod kanapę lub za szafę.

WalkingPad S1

Do sterowania urządzeniem służy dotykowy panel, który pozwala m.in., wybrać żądany tryb pracy, ustawić prędkość bieżni itp.

Nowoczesna bieżnia dla każdego

Produkt wyposażono również w technologię Feet Sensory, która automatycznie dostosowuje tempo do spersonalizowanych danych treningowych. Można też regulować ją zmieniając pozycję na bieżni. Przesunięcie się do przodu przyspieszy maszynę, pozostanie na jej środku utrzyma prędkość, zaś przesunięcie do tyłu ją spowolni. Mamy również możliwość kontrolowania prędkości za pomocą dołączonego pilota lub z aplikacji mobilnej.

WalkingPad S1

WalkingPad S1 dysponuje także systemami bezpieczeństwa. Gdy np., nie wyczuje użytkownika, wówczas automatycznie się wyłącza. Aby zapobiec kontuzjom można ustawić limit prędkości, którego maszyna w żaden sposób nie przekroczy.

WalkingPad S1

Bieżnię dostaniemy na platformie Indiegogo, a cena za podstawowy model wynosi w przeliczeniu 1850 zł. Model ze specjalną podpórką ułatwiającą bieganie, kosztuje natomiast 2200 zł.

Źródło

You may also like...