Wasz telewizor ma słabe głośniki? Xiaomi ma na to radę

Xiaomi wprowadza na rynek nowy soundbar Mi TV Speaker Theatre Edition. Zestaw kina domowego o mocy 100 W przeznaczony do współpracy z telewizorem, kosztuje jedyne 102 dolary.

Każdy wie, że producenci telewizorów nie przywiązują zbyt dużej wagi do jakości dźwięku emitowanego przez ich sprzęt. Wychodzą bowiem z założenia, że konsument będzie korzystał z zewnętrznego zestawu audio, więc w większości modeli fabryczne głośniki są słabe.

Jeśli chcielibyście uzyskać lepszy dźwięk podczas oglądania telewizji i nie wydać na to zbyt dużych pieniędzy, to Xiaomi ma na to radę. Na swej platformie Youpin oferuje bowiem interesujący zestaw kina domowego o nazwie Mi TV Speaker Theatre Edition.

Mi TV Speaker Theatre Edition

To kolejna generacja soundbara wprowadzonego na rynek w 2018 roku. Zestaw składa się z dwóch szerokopasmowych głośników, dwóch tweeterów oraz oddzielnego 6,5″ subwoofera. Całość zainstalowano w stylowej obudowie wykonanej ze stopu aluminium, a łączna moc zestawu wraz z subwooferem wynosi 100 W.

Mi TV Speaker Theatre Edition

Produkt posiada kilka trybów pracy, łącznie z trybem kinowym, który oferuje czysty dźwięk z mocnymi basami. Ma także spore możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń, a więc oprócz Bluetooth 5.0, posiada gniazdo optyczne, coaxialne oraz aux. Można więc podpiąć głośnik do telewizora, smartfona, komputera, konsoli do gier itp.

Mi TV Speaker Theatre Edition dostaniecie na platformie Youpin w cenie 102 dolarów.

Źródło

You may also like...