Wygląd Pixel 3a i Pixel 3a XL rozczaruje fanów nowoczesnego wzornictwa

Jeśli liczyliście na nowoczesny wygląd smartfonów Pixel 3a i Pixel 3a XL, to możecie się rozczarować. Oficjalne grafiki przedstawiają bowiem nieco przestarzałą stylistykę.

Większość producentów smartfonów przywiązuję dużą wagę do wyglądu swego sprzętu wiedząc doskonale, że klient często kupuje oczami. Dlatego ich smartfony mają wąskie ramki, zaokrąglone krawędzie i coraz częściej także gradientowe kolory obudowy. Nie wszystkie firmy stawiają jednak na nowoczesny wygląd i niektóre preferują klasyczną stylistykę.

Takie wzornictwo zaoferują nam dwa najnowsze smartfony koncernu Google, mianowicie Pixel 3a i Pixel 3a XL. Modele będące nieco okrojonym wariantem flagowego Pixel 3, pojawiły się właśnie na oficjalnych grafikach zaprezentowanych przez Android Headlines.

Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym i na pewno nie będą przyciągały klientów wyglądem. Mogą natomiast zainteresować wyposażeniem. Wprawdzie dokładną specyfikację wciąż skrywa zasłona tajemnicy, ale przecieki dają nam pewne pojęcie czym będą dysponowały.

Nieoficjalnie mówi się o Snapdragonie serii 600 lub 700, a także 4 GB pamięci RAM, czyli dokładnie tyle co posiada Pixel 3. Wyświetlacze mają mieć rozmiary odpowiednio 5,6″ oraz 6″, przy czym w obu rozdzielczość obrazu to Full HD+. Gniazdo 3,5 mm spodoba się z kolei fanom słuchania muzyki, gdyż pozwoli podłączyć do telefonów standardowe słuchawki. W dzisiejszych czasach to rzadkość, a wciąż jest wielu tradycjonalistów preferujących mini jacka.

Dodam, że oficjalna prezentacja obu smartfonów odbędzie się już 7 maja, podczas konferencji Google I/O 2019. Wówczas poznamy ich dokładne parametry techniczne oraz ceny.

Pixel 3a

Źródło: Androidheadlines.com

You may also like...