watchOS 7 wprowadzi narodowe tarczki zegarka

Kolejne informacje dotyczące systemu watchOS 7 sugerują nowości w systemie tarczek zegarka. Jako tarczkę będzie można ustawić flagę narodową.

Przewagą smartwatchy nad tradycyjnymi zegarkami, jest m.in., możliwość zmiany tarczki. W ten sposób użytkownik może całkowicie odmienić wygląd swego sprzętu, dostosowując go do indywidualnych preferencji. Możliwość zmiany tarczek oferuje również Apple Watch. W niedalekiej przyszłości zajdą w nim jednak pewne zmiany, które na pewno spodobają się patriotom.

Jak donosi serwis 9to5Mac, w aktualizacji watchOS 7 znaleziono informację sugerującą pojawienie się narodowych tarczek zegarka. Chodzi oczywiście o flagi państwowe, które użytkownik będzie mógł ustawić na wyświetlaczu własnego sprzętu. Niestety informacja udostępniona przez serwis jest dość enigmatyczna, więc poza wzmianką o pojawieniu się flag, nie wiemy na ten temat nic więcej. Nie mamy informacji jak będzie funkcjonowała taka tarczka oraz ile pojawi się flag. Trudno więc powiedzieć, czy flaga ma być ustawiana na stałe, czy też może będzie się co jakiś czas losowo zmienia.

Szczegóły poznamy dopiero w czerwcu, podczas konferencji WWDC 2020. Koncern zaprezentuje na niej również systemy iOS 14, macOS 10.16 oraz tvOS 14. W tym samym dniu udostępni również deweloperskie ich bety, więc poznamy trochę więcej konkretów dotyczących nowych funkcji. Pełne wersje nowych systemów pojawią się dopiero we wrześniu.

watchOS 7

Źródło

You may also like...