Xiaomi Black Shark zadebiutuje 13 kwietnia

W przyszły piątek odbędzie się oficjalna premiera Xiaomi Black Shark, najnowszego smartfona dla graczy. Rywal Razer Phone zostanie zaprezentowany podczas konferencji w Pekinie.

Po tym jak na rynku pojawił się pierwszy smartfon dla graczy o nazwie Razer Phone, inne firmy również zaczęły pracować nad podobnym sprzętem. Jedną z nich jest Xiaomi, które zapowiedziało niedawno model Xiaomi Black Shark.

Chiński koncern rozpoczął właśnie rozsyłanie dziennikarzom zaproszeń na specjalny event, na którym nowy sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany. Wydarzenie zaplanowano na 13 kwietnia, a odbędzie się ono w Pekinie. Wówczas poznamy nie tylko pełną specyfikację techniczną nowego telefonu, ale także jego możliwości, jak również datę premiery i cenę.

Z przecieków wynika, że Xiaomi Black Shark dostanie bardzo wydajnego Snapdragona 845, 6 lub 8 GB RAM oraz 64-256 GB pamięci użytkowej. Podobnie jak smartfon Razera, otrzyma także wyświetlacz o częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz.

Nowy smartfon będzie z pewnością bardzo interesujący, gdyż Xiaomi znane jest ze sprzętu atrakcyjnego cenowo. Jeśli więc będzie równie mocny co Razer Phone, a przy tym znacznie od niego tańszy, to może odnieść spory sukces.

Xiaomi Black Shark

Xiaomi Black Shark

Źródło: Weibo.com

You may also like...