WhatsApp pozwala przesłać pliki w różnych formatach

Twórcy komunikatora WhatsApp udostępnili nową aktualizację. Dzięki niej, użytkownicy mogą udostępniać sobie pliki w niemal każdym dostępnym formacie.

WhatsApp to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie, z którego korzysta miliard osób. Takie narzędzie musi więc zapewniać użytkownikom maksymalną funkcjonalność.

WhatsApp już od jakiegoś czasu pozwala użytkownikom wymieniać się zdjęciami oraz zdjęciami, a ostatnio rozszerzył tę funkcję również na dokumenty. Korzystający z aplikacji mogą dzielić się dokumentami w formatach .doc, .pdf, .ppt, .rtf.

Teraz jednak pojawiła się aplikacja znacznie zwiększająca funkcjonalność aplikacji w tej materii, gdyż pozwala udostępniać pliki w niemalże każdym dostępnym formacie. Oczywiście jest pewien haczyk, gdyż ich rozmiar nie może być większy niż 64 MB. Prawdopodobnie ma to zapobiec przesyłaniu sobie pirackich filmów. Użytkownicy uwielbiający słuchać muzyki w wysokiej rozdzielczości, np. w formacie FLAC, też nie będą mogli skorzystać.

Nowa funkcja jest już udostępniana użytkownikom i wkrótce powinni ją otrzymać wszyscy, którzy korzystają z tego popularnego komunikatora.

WhatsApp

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...