Wideodzwonek Ring w odświeżonej wersji i starej cenie

Firma Ring wprowadza na rynek odświeżoną wersję wideodzwonka Ring Video Doorbell. Produkt zachował wygląd oraz cenę poprzednika, zyskując jednak nowe funkcje.

Zwykły dzwonek do drzwi zaczyna powoli odchodzić do lamusa, zastępowany przez wideodzwonki. To urządzenia, które nie tylko pokazują kto stoi przed drzwiami i umożliwiają porozmawianie z tą osobą, ale też pełnią funkcję monitoringu. Dzięki wbudowanej kamerze aktywowanej czujnikami ruchu, rejestrują to co dzieje się przed domem, dając dowód ewentualnego przestępstwa.

Najbardziej znanym producentem takiego sprzętu jest firma Ring, która ma w swej ofercie wiele modeli. Przedsiębiorstwo właśnie wprowadziło na amerykański rynek odświeżoną wersję dzwonka Ring Video Doorbell, który swą premierę miał niemal dekadę temu.

Nowy model z wyglądu praktycznie nie różni się od swego poprzednika, gdyż producent uznał, że nie ma potrzeby niczego w tej kwestii zmieniać. Ring Video Doorbell v2 od swego pierwowzoru różni się jednak możliwościami. Przede wszystkim rejestruje obraz w jakości 1080p oraz posiada funkcję nagrywania w nocy. Największą zmianą jest jednak Strefa Prywatna, umożliwiająca wybranie obszarów, które kamera będzie rejestrowała. Nowością jest również funkcja Snapshot Capture, wykonująca zdjęcia w zaplanowanych przedziałach czasu.

Nowy wideodzwonek oferowany jest w cenie 100 dolarów, czyli dokładnie tyle co oryginał. Producent pozostawił w nim również baterię, co z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej może być wadą. Plusem jest na pewno łatwość instalacji wideodzwonka, jednak wadą konieczność jej ładowania. Musimy więc pogodzić się z tym, że raz na jakiś czas nasz sprzęt nie będzie działał.

Oczywiście producent ma i na to radę, gdyż za 49 dolarów sprzeda nam ładowarkę solarną. Ta jednak pojawi się w ofercie dopiero w lipcu.

Ring Video Doorbell

Źródło

You may also like...