Wideorejestrator Mio MiVue M40 przyda się motocyklistom podczas podróży

Firma wprowadza na polski rynek nowy wideorejestrator dla motocyklistów. Model Mio MiVue M40 kosztuje 549 zł i ma niewielkie rozmiary oraz masę, a nagrywa obraz z tyłu pojazdu.

Za oknami robi się coraz cieplej, więc coraz więcej osób wyciąga z garaży motocykle. Część z nich jeździ po mieście, ale jest też sporo osób, które z pewnością wybiorą się nimi w dalsze podróże. Powinni więc zaopatrzyć się w odpowiednią wideorejestrator obrazu, który pozwoli nagrać niebezpieczne zachowania innych kierowców. Na polski rynek wchodzi właśnie najnowszy sprzęt model Mio MiVue M40, który może ich zainteresować. Jest to kamera nagrywająca obraz z tyłu jednośladu, która przyda się gdy ktoś w nas wjedzie.

Kamera charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami (60 x 60 x 22 mm) i masą 52 gramów, które sprawiają, że łatwo ją zainstalować na pojeździe. Można w tym celu skorzystać z dołączonej taśmy dwustronnej 3M, bez obawy, że sprzęt się odczepi.

Zastosowana tu przetwornik Sony STRAVIS ze szklanym obiektywem ze 130-stopniowym kątem widzenia, pozwala rejestrować obraz w jakości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Taka rozdzielczość zapewnia dużą szczegółowość obrazu, pokazując nie tylko tablicę rejestracyjną, ale też samego kierowcę. Zastosowano tu również technologię Mio Night Vision, dzięki której otrzymujemy obraz o wysokim kontraście i bogatych kolorach, nawet przy słabym świetle.

Sprawdź ceny kamer samochodowych w polskich sklepach

Kamera jest oczywiście wodoodporna, jednak trzeba pamiętać, że jest to tylko kamera nagrywająca z tyłu. Do działania wymaga więc kompatybilnego wideorejestrator, np. MIO MiVue M700, który w polskich sklepach jest dostępny w cenie 699 zł. Mio MiVue M40 oferowany jest natomiast w cenie 549 zł.

Mio MiVue M40

Źródło

You may also like...