Większy dysk dla Xbox One z nową kieszenią Nyko

Firma Nyko, znany producent akcesoriów przeznaczonych do konsol, wprowadza na rynek swój najnowszy produkt. Jest nim kieszeń na dodatkowy dysk, przeznaczona dla Xboxa One.

Najnowsze modele konsol PlayStation 4 oraz Xbox One posiadają już na wyposażeniu dyski twarde o pojemności 1 TB, jednak wystarczy ściągnąć kilka wersji demonstracyjnych lub pobrać gry dostępne w ramach programów PlayStation Plus i Games with Gold, a nagle okazuje się, że cały dysk został zapełniony i potrzebujemy wówczas dodatkowej przestrzeni.

Tanie gry na Xbox One

Z firmą Nyko jest to możliwe, bowiem znany producent akcesoriów przygotował właśnie zewnętrzną kieszeń na dodatkowy dysk twardy, przeznaczoną dla Xboxa One. Akcesorium o nazwie Data Bank od czerwca jest już dostępne dla PlayStation 4, a teraz czas na konsolę Microsoftu. Produkt ładnie integruje się z obudową konsoli i sprawia wrażenie, jakby był od początku jej częścią.

Kieszeń kosztuje 39,99 dolarów i pojawi się w sprzedaży dopiero 29 grudnia, a umożliwia podpięcie do konsoli dodatkowego dysku 3,5″, który znacznie zwiększy wolną przestrzeń na kolejne gry, dema lub filmy.

Źródło: Nyko.com

You may also like...