World of Warcraft: ma wszystkie klasy na 100 poziomie

Niektórzy fani World of Warcraft zdecydowanie poświęcili swe życie produkcji Blizzarda i każdą wolną chwilę wykorzystują na rozwój posiadanych postaci. Niektóre przypadki są naprawdę ekstremalne, jak jeden z graczy, którzy ma wszystkie klasy postaci na maksymalnym 100 poziomie.

Wielu fanów obecnej z nami od dekady gry World of Warcraft cieszy się, gdy uda się im dobić kilkoma postaciami do maksymalnego poziomu. Tymczasem jeden z graczy o nicku Watola osiągnął to, co reszcie wydaje się nieprawdopodobne, mianowicie posiada wszystkie dostępne klasy postaci na maksymalnym 100-tnym poziomie, a więc jest to 11 różnych bohaterów.

Zastanawiacie się jak to możliwe, skoro Warlords of Draenor zwiększające do setki maksymalny poziom postaci, wyszło zaledwie kilka miesięcy temu, a uzyskanie tych 10 poziomów trwa przynajmniej kilka dni. Można więc sądzić, że gracz wykorzystał jakiegoś bota, albo błędy w grze, ale okazuje się, że nie i wszystko to efekt jego ciężkiej pracy i zapewne opuszczania komputera tylko na posiłki lub toaletę. Wszystko to opisuje tutaj.

Watola wykorzystał w tym celu wszelkie korzyści wynikające z mechaniki gry, a więc przede wszystkim użył tzw. RAF’ów, które zapewniają dodatkowy bonus do doświadczenia, dzięki czemu levelujee się znacznie szybciej, jeśli gra się z przyjacielem. Wykorzystał też Heirloomy, czyli ekwipunek, który daje dodatkowy bonus do zdobywanego doświadczenia.

Zdobycie 460 poziomów zajęło mu około 16 dni, natomiast levelowanie polegało przede wszystkim na wykonywaniu questów oraz zbieraniu roślinek i skałek, które również dodają XP’a.

Źródło: Battle.net

You may also like...