Kolekcjonerski Borderlands z Claptrapem

Wszyscy miłośnicy zbierania kolekcjonerskich edycji gier wideo, powinni przygotować duże pieniądze na specjalną kolekcję serii Borderlands, zatytułowaną Claptrap-in-a-Box Edition. Kosztuje 400 dolarów i znajdziemy w niej rewelacyjny model Claptrapa, czyli niewielkiego robocika obecnego w samej grze.

Na 24 marca Gearbox oraz 2K zaplanowały premierę pakietu Borderlands: The Handsome Collection przeznaczonego dla konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. W kosztującym 60 dolarów zestawie, znajdą się gry Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel wraz z cyfrowymi dodatkami.

To jeszcze nie koniec, bowiem wydawca przygotował dla prawdziwych fanów specjalny, unikalny zestaw Claptrap-in-a-Box Edition. W pakiecie oprócz wspomnianych gier, znajdzie się także zdalnie sterowany model Claptrapa, który można sterować przy pomocy smartfonów na systemach iOS lub Android. Całość zostanie naturalnie zapakowana w elegancką skrzynkę znaną z gry i powstanie w zaledwie 5000 egzemplarzach, więc na pewno będzie bardzo poszukiwana.

A jeśli nie rozpakujecie tego zestawu, tylko poczekacie kilka lat, aż nabierze wartości, to możecie nieźle na nim zarobić.

Źródło: Borderlandsthegame.com

You may also like...