World of Warcraft: Patch 6.1 już 24 lutego

W najbliższy wtorek gracze w World of Warcraft otrzymają najnowszą aktualizację gry, tzw. Patch 6.1. Będzie to jedna z większych aktualizacji planowanych przez Blizzarda, wprowadzająca do gry wiele zmian.

Nadchodzący patch, który zostanie udostępniony już 24 lutego nie tylko poprawi kilka błędów oraz zbalansuje rozgrywkę, lecz także zapewni wiele zupełnie nowych opcji. Aktualizacja skupi się w dużym stopniu na poprawieniu szat graficznych, a więc elementu od dawna przez producentów zaniedbywanego. Wzbogaci ją więc o nowe opcje anti-aliasingu oraz oświetlenia, dzięki którym tytuł będzie prezentował się jeszcze lepiej.

Ciekawostką będzie integracja z Twitterem, pozwalająca zamieszczać na naszym profilu powiadomienia związane z misjami. Pojawi się także nowy system Heirloomów, lepsze modele postaci Blood Elfów, jak również nowe opcje przeznaczone dla osób ze ślepotą kolorów, które nie widzą określonych barw. dodatkowe opcje pozwolą dostosować kolorystykę ekranu i tekstu do osobistych preferencji, czyniąc je bardziej widocznymi.

Oprócz tego pojawi się wiele nowych opcji związanych z gameplay’em w tym także nowe misje, z których część możecie obejrzeć na poniższym przewodniku po nowym patchu.

Źródło: Battle.net

You may also like...