Wybrano finałowe drużyny na ESL One Katowice

W pierwszej połowie marca w katowickim spodku odbędzie się kolejny turniej w kalendarzu imprez fanów Counter-Strike’a, pod nazwą ESL One Katowice, gdzie najlepsze drużyny z całego świata powalczą o duże pieniądze. W właśnie ogłoszono listę wszystkich 16 finałowych zespołów, które wezmą udział w turnieju.

Jeżeli gracie w Counter-Strike: Global Offensive, to w dniach 12-15 marca powinniście wpaść do katowickiego spodka, gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy ESL One będąca częścią Intel ESL Expo. Weźmie w nich udział 16 najlepszych zespołów z całego świata, które drogą eliminacji wyłonią spośród siebie najlepszych graczy, a ci potem wrócą do domu z bardzo pokaźną gotówką. Łączna pula nagród w turnieju wynosi bowiem aż 250 tysięcy dolarów, będzie więc o co walczyć.

Poznaliśmy już wszystkie 16 drużyn, które wezmą w niej udział, a warto zaznaczyć, że o miano mistrzów powalczą też nasi rodacy z drużyny Virtus.pro.

Jeśli jednak nie będziecie mogli pojawić się na imprezie osobiście, to Twitch.tv zapewni nam transmisję odbywających się tam spotkań.

Źródło: Hltv.org

You may also like...