Cooler Master prezentuje nowe zasilacze

Wydajny komputer dla gracza musi posiadać odpowiednie zasilanie, zapewniające moc wszystkim podzespołom. Cooler Master zaprezentował nowe zasilacze, które do sprzedaży trafią za kilka miesięcy.

Nowe zasilacze zaprojektowane przez znanego producenta komputerowych akcesoriów, to modele MasterWatt V oraz odświeżona wersja MasterWatt Maker z Cooler Master Connect v2.0.

Kolejna odsłona serii MasterWatt, tym razem sygnowanej literą V, została przygotowana z myślą o pracy w trudnych warunkach. Producent zwiększył do 50 stopni maksymalną temperaturę, w jakiej mogą działać zasilacze. Dodatkowo urządzenia wyposażono w wentylator 135 mm FDB i dużo odporniejsze na ciepło, grubsze złącza EPS i kable 16AWG PCIe. Mimo tych zabezpieczeń Cooler Master i tak oferuje aż 10 lat gwarancji na zasilacze MasterWatt V.

Seria MasterWatt V będzie się składać z modeli o mocy 550 W, 650 W i 750 W. Wszystkie produkty są oczywiście modularne. Użytkownik może dowolnie konfigurować okablowanie, odłączając niepotrzebne przewody. Zasilacze mają też certyfikat 80 Plus Gold gwarantujący wysoką sprawność.

W przypadku nowej wersji zasilaczy MasterWatt Maker 1200 W i 1500 W największą zmianą ma być zastosowanie w urządzeniach funkcji pozwalających na śledzenie pracy PSU. Chodzi tu przede wszystkim o Cooler Master Connect v2.0. Przy pomocy programu MasterPlus + pozwala on na monitorowanie wszystkich urządzeń producenta. Można to robić przy pomocy aplikacji Overlay.live. Oba oprogramowania pozwalają na monitorowanie pracy zasilaczy w czasie rzeczywistym i umieszczanie zarejestrowanych w ten sposób danych w chmurze.

Prócz tego zasilacze MasterWatt Maker nadal oferują efektywność do 94%, gwarantowaną przez certyfikat 80 Plus Titanium, zarezerwowany wyłącznie dla najlepszych PSU. Duży udział w tak dobrym wyniku ma specjalny design 3D przewodów, zmniejszający liczbę komponentów w zasilaczu, przy jednoczesnym zwiększeniu przepływu powietrza i obniżeniu temperatury urządzenia.

Zasilacze MasterWatt V będą dostępne w sprzedaży w drugim kwartale br. MasterWatt Maker z Cooler Master Connect v2.0 pojawi się na rynku w trzecim kwartale br. Ceny produktów nie zostały jeszcze podane.

zasilacze

zasilacze

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...