Smart Band MAX FIT: opaska fitness dla aktywnych

Firma GOCLEVER wprowadza na polski rynek nowy produkt. Opaska fitness o nazwie Smart Band MAX FIT, wyposażono w funkcje mierzące aktywność fizyczną oraz monitorujące sen.

Osoby dbające o swą kondycję oraz profesjonalni sportowcy, potrzebują funkcjonalnych urządzeń do monitorowania aktywności fizycznej. Takie możliwości zapewniają im coraz popularniejsze opaski fitness, wyposażone w zestawy sensorów, potrafiące mierzyć wiele parametrów pracy naszego organizmu.

Jednym z najnowszych produktów tego typu jest Smart Band MAX FIT, czyli nowa, zaawansowana opaska fitness firmy GOCLEVER. To eleganckie urządzenie nie tylko mierzy liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie. Potrafi też analizować statystyki snu i ma wbudowany pulsometr, ciśnieniomierz i oksymetr. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki i poprawić jego jakość. A wypoczynek ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu.

Smart Band MAX FIT można sparować z dowolnym smartfonem z systemem Android lub iOS, dzięki czemu wszystkie statystyki dostępne będą w telefonie. Opaska powiadomi nas o przychodzących połączeniach i SMS’ach. Wyświetli też alerty o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach i inne powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Dodatkową, bardzo pomocną, funkcją jest możliwość sterowania migawką aparatu w smartfonie oraz sterowania odtwarzaczem muzyki (zmiana utworów). Urządzenie spełnia normę IP65, co oznacza, że jest odporne na kurz, pot i deszcz.

Najważniejsze cechy produktu:

– Funkcje analityczne – moduł Personal LAB: pulsometr, ciśnieniomierz, oksymetr, pomiar spalonych kalorii, statystyki snu
– Zaawansowane funkcje sportowe – pomiar liczby kroków, przebyty dystans, podgląd trasy, stoper
– Dedykowana aplikacja na systemy Android i iOS
– Powiadomienia o nadchodzących rozmowach telefonicznych oraz wiadomościach z identyfikacją numeru
– Zegar: data, godziny, minuty, alarmy
– Funkcja sterowania migawką aparatu i odtwarzaczem muzyki
– Długi czas działania – do 7 dni
– Nowoczesny wyświetlacz OLED
– Wodoodporność IP65

Opaska Smart Band MAX FIT od GOCLEVER jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim, w cenie 149 zł.

Smart Band MAX FIT

Źródło: Goclever.com

You may also like...

1 Response

  1. tymek pisze:

    Patrząc obiektywnie to taka nowa znów nie jest, to wszystko co ona oferuje a nawet troszkę funkcji więcej jest w wielu opaskach, które są dostępne z rok już na rynku, sam taką mam już z pół roku czyli bfit z lamaxa. Tutaj różnica jest jedynie taka, że poziomo umiejscowili wyświetlacz przez co opaska się rozrosła, ale może za to właściciele się będą kurczyc w pasie hehe