TAG Heuer pokazał najdroższy smartwatch świata

Szwajcarska marka TAG Heuer postanowiła odnieść zainteresowanie swym smartwatchem Connected Modular 45 ze strony amerykańskich raperów. Stworzyła więc wyjątkowo luksusową jego wersję, inkrustowaną diamentami.

Znani producenci zegarków, tacy jak TAH Heuer, Hublot czy Rolex, mają w swych ofertach także specjalne modele ociekające złotem i diamentami. Dotychczas producenci smartwatchy nie próbowali w ten sposób upiększać swego sprzętu, ale TAG Hauer uznał, że będzie to dobry pomysł.

Szwajcarska marka zaprezentowała więc specjalną wersję modelu TAG Heuer Connected Modular 45. Smatwatch ma kopertę o szerokości 45 mm, którą wykonano z 18-karatowego, polerowanego białego złota PD125. Ozdobiono ją dodatkowo 589 sztukami diamentów o czystości VVS i szlifie bagietkowym, które znajdują się m.in., na bezelu oraz bransolecie. Łączna ich masa wynosi aż 23,35 karatów.

Oczywiście jest to smartwatch modularny, więc jeśli użytkownik nie chce cyfrowego wyświetlacza, może go zastąpić czymś bardziej tradycyjnym. Na przykład mechanicznym zegarkiem z mechanizmem Calibre 5 lub Tourbillon.

TAG Heuer Connected Modular 45 w tak przygotowanej wersji, nie jest oczywiście tani. Standardowy model kosztuje wprawdzie 1600 dolarów, jednak za ten wariant zegarka trzeba zapłacić aż 197 000 dolarów.

TAG Heuer

TAG Heuer

Źródło: Tagheuer.com

You may also like...