Blass ujawnia datę premiery Galaxy S9

Wiemy już na pewno, że Galaxy S9 zostanie pokazany podczas targów Mobile World Congress. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje o dacie przedsprzedaży oraz premiery nowego produktu.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, podczas targów CES 2018 w Las Vegas, Samsung nie zaprezentował swego najnowszego flagowca Galaxy S9. Szef działu mobilnego potwierdził tam natomiast, że produkt pokazany zostanie podczas MWC 2018. Największe targi telekomunikacyjne, odbędą się w Barcelonie już pod koniec lutego.

Tymczasem Evan Blass, znane źródło przecieków dotyczących urządzeń mobilnych, ujawnił kolejne informacje na temat tego modelu. Udało mu się dotrzeć do terminów premiery, przedsprzedaży oraz wprowadzenia na rynek nowego sprzętu. Zdobyte przez niego informacje pochodzą od dyrektora firmy C-level, zajmującego się produkcją etui do smartfonów.

Wynika z nich, że Galaxy S9 i S9+ zostaną oficjalnie zaprezentowane już 26 lutego. Od 1 marca rozpocznie się przyjmowanie przedpremierowych zamówień, natomiast rynkowa premiera odbędzie się już 16 marca. Innymi słowy, za około dwa miesiące, będzie można już kupić najnowszy telefon Samsunga i przekonać się jakie zmiany w nim wprowadzono.

Informacje nie są naturalnie potwierdzone, ale Evan Blass ma dość dobre źródła i jego przecieki bardzo często się sprawdzają. Poznaliśmy też mniej więcej specyfikację tego modelu, ale wciąż nie wiemy ile będzie kosztować. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że mniej niż iPhone X.

Galaxy S9

Źródło: Twitter.com

You may also like...