Shadowlands ósmym dodatkiem do World Of Warcraft

Blizzard zapowiedział ósme rozszerzenie do flagowego MMO World Of Warcraft. Nosi ono tytuł Shadowlands i na rynku pojawi się już w przyszłym roku.

Na BlizzCon 2019 mieliśmy okazję zobaczyć nie tylko zapowiedź gry Diablo IV. Amerykański producent zaprezentował nam również ósme już rozszerzenie do flagowej produkcji World Of Warcraft. Najnowszy dodatek nosi tytuł Shadowlands, a zainstalujemy go na naszych komputerach już w przyszłym roku.

Zaprezentowany podczas eventu zwiastun rzuca nam światło na szczegóły fabuły nadchodzącego rozszerzenia. Widzimy na nim jak była przywódczyni Hordy Sylvanas Windrunner, rzuca wezwanie obecnemu Lich Kingowi. Udaje się jej pokonać swego przeciwnika i pozbawić go korony. Przełamuje ją następnie na pół, otwierając tym samym przejście do nowej krainy umarłych.

Shadowlands to pięć nowych krain do eksploracji, a także wiele innych nowości, w tym rozszerzenie istniejących klas postaci. Nowością będzie m.in., możliwość wcielenia się w klasę Death Kinght dostępna dla Pandarenów oraz innych ras Przymierza.

Możemy też oczekiwać rozszerzonej personalizacji postaci, a także zupełnie nowego systemu levelowania. Obecne postacie na 120 poziomie rozpoczną zabawę od poziomu 50 i będą dążyły do zdobycia poziomu 60. Wówczas pojawią się nowe możliwości personalizacji własnej postaci, a także nowe umiejętności.

Blizzard uruchomił już przedsprzedaż nowego rozszerzenia, więc poznaliśmy ceny poszczególnych wersji. Standardowa edycja kosztuje 39,99 dolarów i oferuje tylko samo rozszerzenie, bez żadnych dodatkowych bonusów. Oczko wyżej stoi Heroic Edition za 59,99 dolarów. Tutaj dostajemy boost postaci od razu do 120 poziomu, mounta Ensorcelled Everwyrm oraz do specjalnych questów związanych z transmogryfikacyjnym zestawem Vestments of the Eternal Traveler.

Najwięcej, bo 79,99 dolarów zapłacimy za Epic Edition. Dostaniemy w niej wszystko co w wersji Heroic, plus zwierzaka Anima Wyrmling, efekt na broń Wraithchill, Eternal Traveler’s Hearthstone oraz 30 dni abonamentu.

Daty premiery oczywiście jeszcze nie znamy, ale na pewno producent wkrótce udostępni tę informację.

Shadowlands

Źródło

You may also like...