Wowstick Mini narzędziem przydatnym dla każdego majsterkowicza

Inżynierowie z firmy Standmac stworzyli narzędzie o nazwie Wowstick Mini, które zapragnie mieć każdy majsterkowicz. Ich elektryczny śrubokręt posiada bowiem aż 56 końcówek.

Majsterkowanie wymaga posiadania odpowiednich narzędzi, które pozwolą nam przybić gwóźdź, wkręcić śrubę lub przyciąć deskę. Sęk w tym, że narzędzia mają zasadniczo wąską specjalizację i przystosowane są tylko do konkretnych zadań. A to oznacza, że musimy ich mieć wiele, by radzić sobie ze stojącymi przed nami zadaniami. Tymczasem narzędzia są kosztowne i zajmują sporo miejsca, niezbędnego do ich przechowywania.

Interesującym gadżetem dla majsterkowicza jest Wowstick Mini, który stworzyli specjaliści z Standmac. Jest to elektryczny śrubokręt o bardzo rozbudowanej funkcjonalności. Urządzenie posiada tryb manualny, w którym używamy go jak typowego śrubokręta, korzystając z siły naszych mięśni. Jest też tryb automatyczny, gdzie wspomagani jesteśmy przez silnik. Można też wykorzystywać równocześnie dwa wspomniane tryby, a po wyczerpaniu akumulatora, gadżet będzie działać jak zwykły śrubokręt.

Produkt posiada także lampkę LED ułatwiającą pracę. Jest to ta sama technologia stosowana na salach operacyjnych, która daje jasne światło pozbawione jakichkolwiek cieni. Największą zaletą Wowstick Mini jest jednak zestaw końcówek, których jest aż 56. Wszystkie wykonano ze stopu aluminium, dostosowując do międzynarodowych standardów rozmiarów wkrętów.

Produkt jest oferowany na Kickstarterze, gdzie można go kupić w cenie 46 dolarów.

Wowstick Mini

Wowstick Mini

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...