Wyciekła specyfikacja smartfona firmy Razer

Razer przygotowuje nowego smartfona. Telefon będzie mieć premierę 1 listopada, ale dzięki benchmarkowi GFXBench, poznaliśmy jego specyfikację techniczną.

Razer dotychczas było firmą znaną głównie z akcesoriów dla graczy. Oferuje szeroką gamę myszek, klawiatur, kontrolerów do gier, a ostatnio także tablety oraz laptopy. Wkrótce jednak oferta firmy zostanie rozszerzona o pierwszy smartfon.

Już od jakiegoś czasu mówiło się, że producent pracuje nad pierwszym telefonem. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że jego oficjalna prezentacja odbędzie się 1 listopada, ale już teraz możemy poznać jego specyfikację. Ujawnił ją benchmark GFXBench, w którego bazie znalazł się nowy sprzęt.

Urządzenie o nazwie Razer Phone, zostanie wyposażone w 5,7″ wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Pod jego maską znajdzie się natomiast procesor Snapdragon 835 z 8 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Telefon otrzyma także 12 MP tylny oraz 8 MP przedni aparat. Jego systemem operacyjnym będzie natomiast Android 7.1.1 Nougat.

Pewnym zaskoczeniem może być zainstalowanie w tym modelu aż 8 GB pamięci RAM. Trzeba jednak pamiętać, że Razer to producent sprzętu dla graczy i do tego też służyć ma nowy smartfon. A w przypadku gier mobilnych, dużą ilość RAM’u może być przydatna.

Za kilka dni poznamy cenę i dokładną datę premiery nowego sprzętu.

Razer

Źródło: Theverge.com

You may also like...