Wyciekły zdjęcia Meizu Pro 6 Mini i Meizu m3 Note

Chińska firma Meizu na najbliższą środę zaplanowała prezentację dwóch swych najnowszych smartfonów, mianowicie Meizu Pro 6 Mini i Meizu m3 Note. Do sieci już teraz wypłynęło jednak najnowsze zdjęcie przedstawiające oba modele.

Meizu m3 Note to urządzenie należące do segmentu dużych smartfonów, wyposażone w 5,5″ rozmiarów wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. Jego sercem jest jeden z najnowszych procesorów MediaTeka Helio X10, połączony z 2 GB lub 3 GB (w zależności od wersji) pamięci RAM oraz 16/32 GB pamięci flash i 3200 mAh baterią.Do tego dochodzi 13 Mpix kamera tylna kamera plus 5 Mpix przednia, jak również Android 5.1 Lollipop. Cena tego modelu na rynku indyjskim ma się kształtować w granicach (w przeliczeniu) 122 dolarów za wariant 2GB RAM/16 GB flash oraz 153 dolary za wersję 3GB RAM/32 GB flash.

Meizu Pro 6 Mini to mniejszy smartfon, dysponujący 4,7″ wyświetlaczem Full HD w technologii Super AMOLED, a także 10-rdzeniowym procesorem MediaTek Helio X25. Smartfon otrzyma również nową generację czytnika odcisków palców (mTouch 3.1), 32 GB pamięci użytkowej oraz 30 W ładowarkę z systemem szybkiego ładowania. Taka moc powinna sprawić, że bateria zostanie naładowana do pełna w czasie poniżej godziny, co znacznie podniesie użyteczność tego sprzętu. Posiadacz nie będzie musiał długo czekać na możliwość ponownego korzystania ze smartfona.

Tanie smartfony z Androidem

Cena modelu Meizu Pro 6 Mini wynieść ma 355 dolarów.

Źródło: Gizchina.comYou may also like...