Wygląd Galaxy S10 ostatecznie wybrany

Koreańskie media donoszą, że inżynierowie Samsunga wybrali już ostateczny design modelu Galaxy S10. Przy okazji poznaliśmy też kilka szczegółów technicznych rocznicowego flagowca.

Konkurencja nie śpi, więc Samsung musi jak najszybciej wprowadzić do sprzedaży swego najnowszego flagowca Galaxy S10. Wkrótce w sklepach pojawi się wiele interesujących modeli, więc koreański gigant musi szybko sfinalizować prace nad rocznicowym smartfonem. Z najnowszych doniesień wynika, że wzornictwo sprzętu zostało już ostatecznie ustalone.

Jak można się było domyślać, nowy model zachowa bezramkowy wyświetlacz Infinity Display, wprowadzony do użytku w modelu Galaxy S8. Będzie on jednak nieco większy niż w poprzedniej generacji i dotyczyć ma to również S10+. Mniejszy model dostać ma ekran 5,8″, czyli odrobinę większy niż S9, który ma panel 5,77″. Wariant Plus dostanie już wyświetlacz 6,3″, czyli także nieco większy od poprzedniej generacji, której ekran ma 6,22″.

Na pokładzie smartfona pojawi się także kilka nowych rozwiązań. Jedną z nich będzie czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz. Kolejną nowością ma być kamera 3D, funkcjonująca podobnie jak system Face ID obecny w iPhonie X. Wykorzystując technologię rozpoznawania twarzy, posłuży zapewne do autoryzacji użytkownika i odblokowania telefonu.

Oczywiście powyższe informacje nie są oficjalne, więc nie muszą ujawniać ostatecznej specyfikacji telefonu. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce Samsung oficjalnie zaprezentuje swój najnowszy produkt. Nie powinniśmy jednak oczekiwać jakieś poważnej rewolucji, a jedynie niewielkich usprawnień w zakresie funkcjonalności.

Galaxy S10

Źródło: Thebell.co.kr

You may also like...