Przeciek zdradza wygląd i datę premiery słuchawek AirPods 3

Prawdopodobnie już 26 marca na rynku zadebiutują najnowsze słuchawki przenośne AirPods 3. Dzięki przeciekom już teraz możemy zobaczyć jak wygląda kolejny produkt Apple.

Fani Apple nie mogą się już doczekać na premierę kolejnej generacji bezprzewodowych słuchawek amerykańskiego koncernu. Dzięki najnowszym przeciekom opublikowanym przez serwis 52Audio, wiemy nie tylko jak będą wyglądały, ale też kiedy odbędzie się ich rynkowa premiera.

Serwis opublikował zdjęcie prezentujące najnowszy produkt amerykańskiego koncernu. Wynika z niego, że wzornictwo nowych słuchawek będzie prostsze i bardziej minimalistyczne w porównaniu do wcześniejszych modeli. Same słuchawki nie będą wprawdzie tak małe jak model Pro, ale na pewno nieco krótsze od pierwszej generacji. Na ich wyposażeniu pojawi się także dioda sygnalizująca ładowanie baterii.

AirPods 3

Otwartą kwestią pozostaną natomiast silikonowe końcówki wprowadzone przez Apple w modelu Pro. Nie wiemy czy AirPods 3 będą takowe posiadały, gdyż to nie jest jeszcze do końca jasne. Część obrazków prezentujących słuchawki pokazuje bowiem obecność końcówek, ale nie ma ich na innych. Możliwe że producent zdecyduje się na takie wyposażenie, które poprawia komfort użytkowania, lecz na razie nie mamy takiej pewności.

AirPods 3

Nieoficjalnie mówi się, że cena nowych słuchawek wyniesie 150 dolarów, a domyślnie ma być dostępne bezprzewodowe ich ładowanie. Przecieki sugerują też, że 23 marca Apple zorganizuje event na którym ponoć ujawni datę premiery nowych słuchawek, zaplanowaną na 26 marca. Na razie należy do tych informacji podchodzić z dystansem, ale jeśli okażą się prawdziwe, to za parę dni poznamy wszystkie szczegóły.

Źródło

You may also like...