Wystartowała beta Clubhouse na Androida. Jest tylko dla wybranych

Część użytkowników Androida mogą już testować betę aplikacji Clubhouse. Niestety ta popularna sieć społecznościowa dostępna jest tylko dla niektórych osób.

Jakiś czas temu na iOS pojawiła się aplikacja Clubhouse, która szybko zaczęła zdobywać rynek. Popularność tej sieci społecznościowej umożliwiającej rozmowy na żywo z ludźmi z całego świata, wynika przede wszystkim z niedostępności narzędzia. Aplikacji nie można bowiem zwyczajnie pobrać, założyć w niej konta i używać. Do zalogowania się potrzebne jest bowiem zaproszenie otrzymane od innego użytkownika. Wiele osób chciałoby więc korzystać z aplikacji, lecz mogą to robić tylko nieliczni, co zapewnia ekskluzywność narzędzia.

To narzędzie dla wszystkich zmęczonych Zoomem oraz innymi aplikacjami przeznaczonymi do rozmów wideo i tekstowych chatów. Zaletą produktu jest jego prostota, gdyż wystarczy jedynie zalogować się na własny profil i już możemy prowadzić na żywo głosowe rozmowy z ludźmi z całego świata.

Na początku produkt dostępny był tylko na iPhone’a, ale niebawem możemy spodziewać się wersji na Androida. W styczniu poinformowano o rozpoczęciu prac nad nową wersją, a teraz twórca aplikacji udostępnił jej betę dla urządzeń korzystających z platformy Google. Oczywiście nie zrezygnowano z dotychczasowej polityki elitarności, więc z bety na razie korzystać mogą tylko wybrani testerzy.

Producent zapewnia jednak, że w nadchodzących tygodniach planuje zwiększyć liczbę użytkowników mogących wspomnianą betę testować.

Clubhouse

Źródło

You may also like...