Wyszukiwarka Google ułatwi kupowanie ubrań w sieci

Google wzbogaca mobilną wersję wyszukiwarki o nowe funkcje, które ułatwią kupowanie ubrań w sieci. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć interesujący nas produkt.

Wyszukiwarka Google już dawno przestała być narzędziem służącym wyłącznie do znajdywania potrzebnych nam informacji. Oferuje bowiem znacznie więcej funkcji, począwszy od dostarczania aktualnych kursów walut, a skończywszy na prognozie pogody. Ostatnio umożliwia także kupowanie ubrań w sieci, a dzięki najnowszym zmianom, stało się to jeszcze wygodniejsze.

Mobilna wersja wyszukiwarki otrzymała w tym tygodniu zupełnie nowe funkcje, które jeszcze usprawniają zakupy w sieci. Jeśli poszukujemy interesujących nas butów, akcesoriów, czy też ciuchów określonych marek, będziemy mogli znacznie łatwiej je kupić. Wyszukiwarka pokaże bowiem które sklepy mają na stanie interesujące nas przedmioty, ile sobie za nie cenią itp.

Oczywiście sama funkcja kupowania ubrań za pomocą wyszukiwaki nie jest niczym nowym. Nowością są natomiast funkcje ułatwiające ich znajdywanie. Możemy bowiem ustawić kryteria wyszukiwania, a potem sprawdzić jakie firmy oferują towar, ile on kosztuje u poszczególnych sprzedawców, sprawdzić jak oceniają go konsumenci itp.

Skorzystanie z nowej funkcji jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie wpisać to czego szukamy, np., buty do biegania. Możemy też zawęzić wyszukiwanie, określając dodatkowe kryteria jak styl, rozmiar, cena itp. Wówczas otrzymamy wyniki, z produktami które mogą nas zainteresować. Możemy je następnie obejrzeć z każdej strony, sprawdzić jak oceniają go inni użytkownicy, a następnie przejść na stronę sklepu, gdzie złożymy zamówienie.

W wynikach wyszukiwania otrzymamy produkty pochodzące z ponad miliona internetowych sklepów. Oferta jest więc niezwykle bogata.

kupowanie ubrań w sieci

Źródło

You may also like...