Wyze Cam OG tanim sposobem na ochronę domu przed włamywaczami

Wyze Cam OG to najnowsza kamera monitoringu, która może skutecznie chronić nasz dom przed intruzami. Nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD, a w nocy w kolorze i przy tym jest bardzo tania.

Czasy stają się coraz bardziej niebezpieczne, wiele osób z powodu recesji traci pracę, więc można się spodziewać wzrostu przestępczości. Szczególnym problemem mogą być włamania do mieszkań i domów, więc warto zadbać o bezpieczeństwo, najlepiej instalując monitoring wideo.

Wyze Cam OG wykryje wszystkich intruzów

W dzisiejszych czasach nie jest to trudne, gdyż kamery są łatwe w montażu, zaś ich niskie ceny sprawiły, że takie systemy monitoringu stały się dostępniejsze. Jedną z najnowszych kamer, które będą pilnowały naszej nieruchomości jest Wyze Cam OG, która właśnie pojawiła się na rynku.

Ten niewielki gadżet dostępny jest w dwóch wersjach różniących się wyposażeniem. Obie nagrywają w jakości 1080p, jednak pierwsza ma 120 pole widzenia oraz zintegrowaną lampę o jasności 40 lumenów. Druga natomiast dysponuje teleobiektywem 3X oraz 27 stopniowym polem widzenia. Innymi słowy, jeden model pozwala uchwycić szerszy kadr, natomiast drugi przybliżyć obraz, by dostrzec więcej szczegółów. Producent oferuje nawet specjalny uchwyt pozwalający na montaż dwóch wariantów i równoczesne ich wykorzystywanie.

Wyze Cam OG
Źródło: Wyze

Nowa kamera w porównaniu do poprzednika oferuje szybszy streaming na żywo, powiadomienia oraz wbudowany interkom. Dodatkowo rejestruje obraz w Full HD w kolorze również w nocy, zapisując go z prędkością 15 fps. Oczywiście obudowa sprzętu jest odporna na warunki pogodowe i ma certyfikat IP65, a więc można montować go na zewnątrz budynków.

Kamera potrafi też współpracować z inteligentnymi sieciami domowymi i można ją kontrolować za pomocą Alexy lub Asystenta Google.

Wyze Cam OG
Źródło: Wyze

Wyze Cam OG dostępna jest na stronie producenta w cenie 19,99 dolarów za pierwszy wariant oraz 29,99 dolarów za wersję z teleobiektywem. Nabywca dostaje również darmowy 30-dniowy dostęp do usługi Cam Plus, umożliwiającej przechowywanie nagrań w chmurze.

Gdyby interesowały Was inne modele kamer, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

You may also like...