Nowa kamera monitoringu Wyze wykryje dym i tlenek węgla

Nowa kamera monitoringu Wyze, może jeszcze lepiej strzec naszego domu. Wyze Cam Pan v2 potrafi bowiem nagrywać w nocy obraz w pełnym kolorze, ułatwiając dostrzeżenie szczegółów.

Współczesne kamery monitoringu potrafią nagrywać obraz w nocy, umożliwiając pilnowanie naszego domu przez całą dobę. Problem w tym, że ma on zielonkawe zabarwienie, więc jego jakość pozostawia sporo do życzenia, gdyż trudno jest dostrzec szczegóły. Tego problemu nie ma jednak najnowsza kamera monitoringu Wyze Cam Pan v2.

Najnowszy produkt wyposażono w tryb HD Color Night Vision, co pozwala mu rejestrować nocą obraz w pełnym kolorze. Dzięki temu jest znacznie wyraźniejszy i można łatwiej dostrzec szczegóły, które pomogą w identyfikacji włamywaczy.

Wyze Cam Pan v2 nagrywa nocą w kolorze

Kamera potrafi przeskanować całe pomieszczenie w czasie poniżej trzech sekund. Natomiast automatyczny tryb śledzenia ruchu będzie utrzymywał w kadrze wszystko co dzieje się w pokoju. Możemy również skorzystać z trybu Pan Scan, który pozwala ustawić cztery punkty, pomiędzy którymi obiektyw kamery będzie się przemieszczał.

Wyze Cam Pan v2
Wyze Cam Pan v2

Kamera posiada sensor Starlight CMOS Sensor, który umożliwia jej widzenie przy oświetleniu tła na poziomie zaledwie 0,1 luxa. Jej obiektyw ma także przysłonę f/1.6 oraz 120 stopniowe pole widzenia. Dodatkowym atutem jest brak czerwonej diody informującej o pracy kamery, co dzięki czemu nagrywa ona w trybie dyskretnym. Włamywacz nie zauważy więc, że jest rejestrowany na filmie.

Wyze Cam Pan v2 dysponuje także wbudowanym interkomem umożliwiającym zdalną rozmowę z domownikami lub zwierzętami. Wyposażono ją również w niewielką syrenę, na tyle głośną aby odstraszyć intruzów.

Kamera potrafi nagrywać obraz 24/7 i na 32 GB karcie microSD zarejestruje nagrania z trzech dni. Oferuje ponadto darmowe przechowywanie nagrań przez 14 dni w chmurze oraz powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Wbudowane alarmy dymu i tlenku węgla

Zaletą sprzętu są również zintegrowane alarmy dymu oraz tlenku węgla. Szczególnie w jesienno-zimowym okresie będą one niezwykle przydatne. Ogrzewamy się bowiem w różny sposób, często bardzo starymi piecami, które nie zawsze są szczelne. Kamera odpowiednio wcześnie wykryje więc zagrożenie.

Kamera dostępna jest na stronie producenta w cenie 39,99 dolarów za sztukę.

Źródło

You may also like...