Nowa kamera monitoringu Wyze łatwiej dostrzeże intruza w nocy

Wyze zaprezentowało nową kamerę monitoringu stworzoną do zapewnienia bezpieczeństwa nocą. Wyze Cam Spotlight posiada bowiem wbudowany reflektor z czujnikiem ruchu.

Kamery monitoringu coraz częściej pojawiają się w naszych domach, aby strzec pomieszczenia oraz teren posesji. Są bowiem nie tylko coraz przystępniejsze cenowo, ale też łatwiejsze w instalacji dzięki bezprzewodowej łączności. Oferują również coraz lepszą jakość obrazu, a także dodatkowe funkcje w postaci inteligentnego rozpoznawania obiektów.

Jednym z popularnych producentów kamer monitoringu jest Wyze, który oferuje sprzęt funkcjonalny i przystępny cenowo. Teraz marka zaprezentowała nowy model o nazwie Wyze Cam Spotlight, zaprojektowany specjalnie do pilnowania posesji domu nocą. Niewielka kamera w kształcie kostki, posiada wbudowany silny reflektor LED oświetlający przestrzeń.

Wyze Cam Spotlight

Oczywiście sprzęt dysponuje także funkcją nagrywania obrazu w nocy i to w kolorze, zaś certyfikat IP65 oznacza odporność na warunki pogodowe. Można więc śmiało instalować ją poza domem, nie martwiąc się deszczem oraz śniegiem. Posiada również wbudowany alarm.

Wbudowany reflektor można programować za pomocą Wyze Rules, aby pracował zgodnie z naszymi wymaganiami. Może więc wybrać aktywację ruchem, albo stworzyć własny harmonogram pracy. Wówczas włączy się np., na krótko przed naszym powrotem z pracy, oświetlając wejście do domu.

Wyze Cam Spotlight

Wyze Cam Spotlight można zamówić w internetowym sklepie producenta za kwotę 49,96 dolarów.

Źródło

You may also like...