Wyze Scale S jedną z najtańszych inteligentnych wag na rynku

Wyze zaprezentowało najnowszą inteligentną wagę o nazwie Wyze Scale S. Przy cenie 15 dolarów, jest to jeden z najtańszych tego typu produktów dostępnych na rynku, który oferuje spore możliwości.

Czasy łazienkowych wag, które mierzyły wyłącznie nasz ciężar bezpowrotnie się skończyły. Obecnie dostępne są modele inteligentne, wyposażone w szereg funkcji znacznie rozszerzających ich możliwości.

Taki sprzęt nie tylko pokaże ile ważymy, ale też zmierzy procentową ilość wody w organizmie, dokona pomiaru masy kostnej itp., A wszystkie wyniki prześle następnie na smartfona, gdzie będziemy mogli sprawdzić jak zmieniała się nasza waga na przestrzeni określonego czasu.

Wyze Scale S zważy nasze niemowlę lub psa

Takie wagi zwykle są dość drogie, ale dzięki firmie Wyze nie musimy za nie przepłacać. Znany producent domowego monitoringu pokazał właśnie najnowszy i równocześnie najtańszy model inteligentnej wagi Wyze Scale S.

Produkt kosztuje tylko 15 dolarów, a więc o 5 dolarów mniej niż wcześniejsza waga tej firmy, czyli Wyze Scale. Niższą cenę uzyskano dzięki zastosowaniu czterech odsłoniętych okrągłych elektrod zamiast pełnoszklanych elektrod powierzchniowych. Oznacza to, że w celu uzyskania odczytu należy stanąć dokładnie na czterech elektrodach, zamiast na dowolnym miejscu obudowy wagi.

Oprócz pomiaru naszej wagi, urządzenie zmierzy także ciężar kości, procentową ilość wody, masę ciała, masę mięśniową, tłuszcz trzewny i poziom białka. Poda także informację o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, podstawowej przemianie materii oraz zmierzy BMI i wiek metaboliczny. Producent dodaje, że wkrótce dostępny będzie również pomiar tętna.

Wyze Scale S

Waga posiada wbudowany 3,5″ ekran LED, na którym prezentuje wyniki pomiarów. Dokładniejsze wyniki możemy sprawdzić w firmowej aplikacji. Urządzenie potrafi również zapamiętać do 8 członków rodziny i automatycznie ich rozpoznaje. Ma także tryb gościa, dziecka oraz zwierzaka.

Automatyczne rozpoznawanie domowników

Wyze Scale S synchronizuje się z Apple Health, Google Fit oraz Fitbit, łącząc się ze smartfonem poprzez Bluetooth LE 5.0. Zakres pomiaru masy wynosi od 5 do 180 kg, natomiast trzy baterie AAA, które wystarczą na 18 miesięcy działania wagi.

Waga obecnie jest dostępna w przedsprzedaży na stronie producenta w kolorze białym lub czarnym, a jej dostawy rozpoczną się w listopadzie.

Źródło

You may also like...