Xbook One X – konsola zmieniona w laptopa

Eddie Zarick pokazał swe najnowsze dzieło o nazwie Xbook One X. Znany youtuber przerobił najnowszą konsolę Xbox One X na laptopa i oferuje ją na sprzedaż. Cena nie jest jednak niska.

Raz na jakiś czas jakiś konstruktor chwali się konsolą przerobiona na laptopa, wyposażoną w ekran oraz obudowę, dzięki której można ją łatwo przenosić. Zwykle są to konstrukcje prototypowe, istniejące tylko w jednym egzemplarzu i nie da się ich kupić.

Eddie Zarick stworzył jednak przeróbkę konsoli Xbox One X, zmieniając ją w laptopa. Co więcej, oferuje ją każdemu kto ma w portfelu odpowiednią ilość gotówki, by nabyć taki gadżet. Jego dzieło jest połączeniem konsoli Microsoftu z 21,5″ monitorem o rozdzielczości 1080p. Dołożył do niej również klawiaturę, która pozwala nawigować po menu konsoli oraz korzystać z wbudowanej przeglądarki. Naturalnie sprzęt nadal współpracuje z kontrolerami i zachował wszystkie złącza.

Xbook One X jest oferowany na sprzedaż. Każdy może go zamówić, lecz cena tego gadżetu nie jest niska i wynosi aż 2495 dolarów. Sprzęt jest wykonywany na zamówienie, więc potencjalny nabywca musi wpłacić 1000 dolarów zaliczki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego sprzętu, to zapraszam na stronę konstruktora. A jeśli wolicie standardowego Xboxa One X, to możecie go kupić na tej stronie.

Xbook One X

Źródło: Youtube.com

You may also like...