Styczniowe gry Xbox Games with Gold potwierdzone

Microsoft potwierdził listę gier, które w styczniu zaoferuje posiadaczom konsol w ramach usługi Xbox Games With Gold. Nie spodziewajmy się jednak wielkich hitów.

Zbliża się koniec miesiąca, więc tradycyjnie Microsoft ujawnił jakich gier można spodziewać się w ramach usługi Xbox Games With Gold. Są to prezenty, które właściciele Xbox 360 oraz Xbox One otrzymują za subskrypcję Xbox Live Gold, niezbędną do grania w sieci. Lista zawiera cztery tytuły, które może nie są dużymi hitami, ale zawsze zapewnią nam trochę zabawy. Tym bardziej że, nie musimy za nie nic płacić.

Pierwszą z produkcji przeznaczonych dla Xboxa One jest Celeste. Gra o wartości 20 dolarów, będzie dostępna od 1 do 31 stycznia. Jest to całkiem niezła platformówka oferująca ponad 700 różnego rodzaju wyzwań. Drugą produkcją, którą otrzymają posiadacze tej konsoli będzie WRC 6 FIA World Rally Championship. Warta 50 dolarów gra, ma być dostępna w okresie od 16 stycznia do końca miesiąca. Są to wyścigi, w których do dyspozycji gracza oddano 11 specjalnych odcinków oraz lokalny tryb multiplayer na podzielonym ekranie.

Właściciele Xboxa 360 również otrzymają dwie gry. Od 1 do 15 stycznia do pobrania będzie Lara Croft: Guardian of Light. Natomiast w drugiej połowie miesiąca będą mogli zainstalować na swych dyskach Far Cry 2. Obie produkcje mają wsteczną kompatybilność, więc możliwe jest granie w nie również na nowszej konsoli Xbox One.

Xbox Games With Gold

Źródło: News.xbox.com

You may also like...