Lodówka dla fanów Xbox Series X pojawi się również w Polsce

Od 19 października fani konsol Xbox Series X będą mogli zamawiać w przedsprzedaży miniaturową lodówkę Xbox Mini Fridge. Na rynku europejskim ten niewielki gadżet wyceniono na 99 euro.

Podczas tegorocznych targów E3, Microsoft zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnego produktu związanego z konsolą Xbox Series X. Firma zaprojektowała bowiem niewielką lodówkę o nazwie Xbox Mini Fridge, która podczas długich sesji z ulubionymi grami zapewni nam napoje oraz przekąski. Dzięki małym rozmiarom możemy ją bowiem mieć cały czas pod ręką.

Ten kompaktowy gadżet jest w stanie pomieścić do 12 puszek napojów o pojemności 500 ml każdy. Dodatkowo w drzwiach znajdują się niewielkie półki na przekąski takie jak batony energetyczne. Lodówka jest w pełni przenośna i wyposażono ją we własny zasilacz, pozwalający korzystać ze sprzętu w dowolnym miejscu. Na przednim panelu znajdziemy także port USB, który może naładować nam baterie do pada lub telefon.

Gadżet oczywiście wizualnie nawiązuje do najnowszej konsoli Microsoftu i na pierwszy rzut oka można go z nią pomylić. Dopiero po bliższych oględzinach okazuje się, że ten produkt nie pozwoli nam grać w najnowsze produkcje, lecz zapewnia schłodzone napoje.

Xbox Mini Fridge

Już od najbliższego wtorku, fani konsol Xbox będą mogli składać zamówienia na Xbox Mini Fridge. Przedsprzedaż produktu będzie dostępna w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz w Europie. Brytyjczycy zapłacą za niego 89,99 funtów, natomiast na Starym Kontynencie będzie kosztowała 99 euro, czyli około 450 zł.

Xbox Mini Fridge

Co ciekawe, gadżet będzie oficjalnie dostępny również na polskim rynku i można go będzie nabyć m.in., za pośrednictwem platformy Amazon oraz Game Stop EU. Polskiej ceny niestety póki co nie znamy, ale raczej nie powinna dużo odbiegać od europejskiej.

Źródło

You may also like...