Xbox, PS, dwa bratanki – siostrzane pady od Genesisa

Gracze dzielą się na dwie grupy – preferujących pady Xbox’owe oraz tych, dla których dużo wygodniejsze są kontrolery z układem PlayStation. Niezależnie od tego, którym typem jesteś, nie musisz się ograniczać. PV58 i PV59 to siostrzane pady od Genesisa, które różnią się tylko układem gałek analogowych.

Oba kontrolery zostały stworzone z myślą o konsoli PS3 i PC. Gamepady komunikują się z obiema platformami za pomocą bezprzewodowej technologii 2,4 GHz odpornej na zakłócenia sygnału. Takie rozwiązanie zapewnia bezawaryjne połączenie i pełną swobodę podczas gry. Pomimo tego, że PV58 posiada Xbox’owy układ przycisków, a PV59 charakteryzuje układ PlayStation, oba pady posiadają identyczne podzespoły pozwalające obsłużyć 12 przycisków i 2 gałki analogowe na urządzeniach.

Z myślą o „pecetowcach” urządzenia zostały wyposażone w funkcje X-Input i D-Input, które pozwalają na korzystanie z gamepadów bez konieczności skomplikowanej konfiguracji.
Jak przystało na pady stworzone specjalnie dla PS3, rozgrywkę z kontrolerami urozmaicają wibracje pozwalające jeszcze bardziej wczuć się w fabułę gry. Wygodę użytkowania zwiększa pokrycie urządzeń specjalną, gumowaną powierzchnią zapobiegającą wyślizgiwaniu się kontrolera z dłoni.

Zobacz najtańsze gamepady

Sugerowana cena za pady Genesis PV58 i PV59 wynosi około 99zł.

Najważniejsze cechy:

– Pojemność baterii: 600Ah
– Wibracje
– Złącza USB 2.0
– Komunikacja bezprzewodowa 2,4GHz
– Liczba przycisków: 12
– Platforma: PlayStation 3, PC
– Liczba przycisków akcji: 10
– Analogowe joysticki
– Wykończenie powierzchni gumowane

Źródło: entrymedia.pl]

You may also like...