Xiaomi BlackShark w benchmarku AnTuTu

W bazie danych AnTuTu pojawił się najnowszy smartfon dla graczy od Xiaomi. Model o roboczej nazwie Xiaomi BlackShark, posiadać ma Snapdragona 845 oraz 8 GB pamięci RAM.

Kilka tygodni temu informowałem, że Xiaomi planuje stworzyć rywala dla Razer Phone i również chce mieć w swej ofercie smartfona dedykowanego graczom. Projekt o roboczej nazwie Xiaomi BlackShark pojawił się właśnie w benchmarku AnTuTu, co pozwoliło nam poznać jego częściową specyfikację techniczną.

By zapewnić swemu produktowi odpowiednią wydajność potrzebną do najnowszych gier, urządzenie otrzyma Snapdragona 845, czyli najnowszy procesor Qualcomma. Układ ten znajdzie się na pokładzie wielu tegorocznych flagowców, w tym także Samsung Galaxy S9. Dostanie także 8 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej. Natomiast jego wyświetlacz będzie mieć rozdzielczość 2160 x 1080 pikseli.

Na ten moment to jedyne informacje, jakie mamy na temat tego sprzętu. Trudno więc powiedzieć co może nam zaoferować. Xiaomi nie chce bowiem zdradzić żadnych szczegółów, a nie wiemy również kiedy sprzęt trafi na sklepowe półki.

Być może jakieś informacje pojawią się na zbliżających się targach MWC 2018, ale co do tego nie ma na razie pewności.

Xiaomi BlackShark

Źródło: Antutu.com

You may also like...