Xiaomi Mi 5c kosztować ma 136 euro

Xiaomi Mi 5c, którego najnowsze zdjęcia widzieliśmy w ubiegłym miesiącu, jest już coraz bliżej rynkowej premiery. Najnowsze doniesienia pochodzące z Chin dotyczą jego ceny, która ma być bardzo przystępna.

Xiaomi znane jest z niskich cen swych smartfonów i wygląda na to, że najnowszy model tej firmy jakim jest Mi 5c, również nie zrujnuje naszego domowego budżetu. Przecieki z Chin sugerują bowiem, że trzeba będzie za niego zapłacić 136 euro.Informacja ta pochodzi z plakatu promującego przedsprzedaż nowego modelu, na którym widnieje cena 999 juanów, czyli około 136 euro. To niemal połowa ceny Mi 5s, ale za te pieniądze możemy liczyć na niezły sprzęt.

Xiaomi Mi 5c posiadać ma ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20 zapewniający urządzeniu odpowiednią wydajność. Do tego dochodzi jeszcze 3 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Jego systemem operacyjnym będzie Android 6.0 Marshmalow z nakładką MIUI 8.Dodam, że premiera tego modelu odbędzie się już w przyszłym miesiącu i wówczas poznamy wszystkie oficjalne szczegóły dotyczące jego specyfikacji technicznej, jak również dostępności.

Źródło: Xiaomitoday.com

You may also like...